Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 7 d. vyko seminaras ,,Mokiniai ir aplinka. Mokyklos bendruomenės tarpusavio santykių ypatumai“, kuriame dalyvavo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos bendruomenė. Seminaro metu atskleisti vaikų mokymosi ypatumai, susiję su žmogaus asmenybės konstrukcija, siekiant suprasti, kiek suaugę žmonės gali pakeisti vaiko nuostatas, suformuoti naujas. Atskleista, kokiais lūkesčiais vadovaujamės šeimoje ir mokykloje, kokius keliame reikalavimus, kurie iš jų yra pertekliniai ir trukdo natūralų vaiko asmenybės brandos procesą.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 7 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė) kūrybinių darbų paroda „Paukščiai sugrįžo“. Pasidžiaugti mokinių kūrybiškumu į parodos atidarymą atvyko ir mokinių tėveliai, o kiekvienam darbo autoriui įteikta padėka.
  Maloniai kviečiame apsilankyti!

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 6-7 dienomis Šilalės rajono savivaldybės projekto „Lyderių laikas 3” kūrybinės komandos nariai dalyvavo dviejų dienų stažuotėje Šiaulių mieste ir rajone. Komandos dalyviai stažavosi Šiaulių miesto ir rajono ugdymo įstaigose. Šiaulių rajono ir miesto mokyklų pedagogai dalinosi gerąją patirtimi, kaip bendradarbiauti su socialiniais partneriais kuriant ugdymosi aplinkas. Mokytojai, pagalbos mokiniui specialistai susipažino su mokinių ugdymu netradicinėse aplinkose, projektine veikla. Mokytojų komanda pasidalijo patirtimi ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių mokinius. Pagalbos mokiniui specialistai papasakojo, kaip ugdo mokėjimo mokytis kompetenciją, socialinius ir emocinius įgūdžius, skatinat mokinių motyvaciją mokytis, aptarė mokinių individualios pažangos vertinimo ir įsivertinimo būdus.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 6 d. Šilalės ir Šiauduvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Vertę kuriantis bendravimas, atskleidžiant asmeninį potencialą“, kurioje mokėsi pasitikėti ir įvertinti savo vidinio potencialo galimybes bei sustiprinti gebėjimą suvokti kitų žmonių poreikius.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 5 d. Kvėdarnos, Pajūrio trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Kaip vėl gerai matyti be akinių?“, kurioje aiškintasi regėjimo sutrikimo priežastis bei praktiškai išbandė techniką, leidžiančią gerinti regėjimą.