Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 22 d. vyko seminaras ,,Užsienio šalių patirtis: individualizavimas, diferencijavimas - mokymosi motyvacijos stiprinimas“, kuriame dalyvavo Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pedagogai. Seminaro metu perteikta užsienio šalių geroji patirtis, siekiant užtikrinti geros mokyklos, geros pamokos viziją, mokymosi pažangos stebėseną, individualizavimą, diferencijavimą kaip mokymosi motyvacijos stiprinimą.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 22 d. vyko seminaras ,,Individualus vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, ugdymas remiantis ABA principais“, kuriame dalyvavo Šilalės rajono pedagogai. Seminaro metu supažindinta su pagrindiniais ABA metodikos principais, bei jų taikymu dirbant individualiai su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimą.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 18-20 dienomis Kvėdarnos, Pajūrio, Šilalės, Šiauduvos, Kaltinėnų, Laukuvos, Bijotų, Upynos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai vyko į edukacinę išvyką ,,Pakruojo dvaras – Šiaurės Lietuvos kultūros perlas“. Dalyviai lankėsi XIX a.  Pakruojo dvare, garsėjančiame savo klasicistiniu stiliumi. Tai didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje (užimantis apie 49 ha plotą) įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų registrą bei įrašytas į Lietuvos rekordų knygą, kaip didžiausia dvaro sodyba.
  Susipažinus su dvaru ir jo aplinka, dosnusis Žaldokas su Pačia pakvietė į dvaro bravorą. Dalyvių laukė svetingos, linksmos sutiktuvės su ,,armoška“ ir programa “Alaus kelio pažinimas”. Susipažino su senoviniu alaus gamybos procesu, dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais.
  Kelionės pabaigoje aplankytas Kryžių kalnas.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 8 d. vyko seminaras ,,Individualus vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, ugdymas remiantis ABA principais“, kuriame dalyvavo Šilalės rajono pedagogai. Seminaro metu supažindinta su pagrindiniais ABA metodikos principais, bei jų taikymu dirbant individualiai su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimą.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 7 d. vyko seminaras ,,Mokiniai ir aplinka. Mokyklos bendruomenės tarpusavio santykių ypatumai“, kuriame dalyvavo Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos bendruomenė. Seminaro metu atskleisti vaikų mokymosi ypatumai, susiję su žmogaus asmenybės konstrukcija, siekiant suprasti, kiek suaugę žmonės gali pakeisti vaiko nuostatas, suformuoti naujas. Atskleista, kokiais lūkesčiais vadovaujamės šeimoje ir mokykloje, kokius keliame reikalavimus, kurie iš jų yra pertekliniai ir trukdo natūralų vaiko asmenybės brandos procesą.