Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2018 m. lapkričio 27 d.

  Lapkričio 22 d. Bijotų ir Upynos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Sėkmingo gyvenimo formulė“. Klausytojams suteikta žinių apie veido bruožų psichologijos įtaką sėkmingai komunikacijai ir žmonių pažinimui. Pateikė teorinių žinių pavyzdžių pritaikymo praktikoje.

 • 2018 m. lapkričio 27 d.

  Lapkričio 21 d. Šilalės ir Šiauduvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Tradicinis lietuviškas kalendorius: raida, kaita ir aktualizavimo galimybės“. Paskaitos lektorė atsigręžė į mūsų protėvių puoselėtas vertybes bei jų kurtą kalendorių, kuris dabar jau tapo tradiciniu. Artėjant didžiosioms šventėms prisiminta jų reikšmė, ieškoma gilesnės, kartais jau primirštos, tikrosios prasmės.

 • 2018 m. lapkričio 27 d.

  Lapkričio 20 d. Kvėdarnos ir Pajūrio trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Pažink save ir valdyk savo elgesį“. Paskaitoje psichologė pateikė informaciją, ką daryti, nuo ko pradėti, kad atgautume vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi, viltį, ką reikia daryti, kad gyvenimas pagerėtų.

 • 2018 m. lapkričio 27 d.

  Lapkričio 19 d. Kaltinėnų ir Laukuvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Japoniška arbatos gėrimo ceremonija“, kurioje supažino su Japonijos kultūra, istorija per japoniškos arbatos gėrimo ceremonijos demonstravimą.

 • 2018 m. lapkričio 27 d.

  Lapkričio 15 dieną Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko technologijų mokytojų metodinis pasitarimas. Susitikimo metu Darius Jakaitis, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos technologijų mokytojas, skaitė pranešimą ,,3D ir 2D grafikos taikymo galimybės pamokose“.