Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Kovo 4 ir 7 d. Kaltinėnų, Laukuvos, Bijotų ir Upynos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Žarnynas – vienas svarbiausių aspektų, norint būti sveiku“, kurioje suteikta mokslu pagrįstų žinių apie dažniausiai pasitaikančias žarnyno problemas bei jų gydymą natūraliomis priemonėmis.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Vasario 27 d. Šilalės meno mokykloje vyko dailės olimpiada. Kaip ir kasmet, olimpiadoje dalyvauti turėjo galimybę visų rajono mokyklų (8–12) klasių mokiniai. 2019 m. olimpiados tema „Mano Lietuva: minime Pasaulio lietuvių metus“.
  Dėkojame dalyviams ir juos rengusiems mokytojams.

 • 2019 m. balandžio 3 d.

  Vasario 26 d. vyko Respublikinė metodinė - praktinė konferencija „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybės ir inkliuzinio ugdymo praktika. Konferencijos  dalyviai išklausė 16 pranešimų apie specialiųjų poreikių vaikų ugdymo galimybes,  susipažino su darželio edukacinėmis erdvėmis. Pedagogai diskutavo, pateikė idėjų, kaip skatinti ugdytinių motyvaciją, kad jiems ugdymo įstaigoje būtų gera ir įdomu.

 • 2019 m. kovo 1 d.
  Parengtas Šilalės švietimo pagalbos tarnybos 2019 m. kovo mėnesio veiklos planas, su kuriuo galite susipažinti čia arba rubrikoje Administracinė informacija-Planavimo dokumentai.
 • 2019 m. vasario 25 d.

  Vasario 21 d. Bijotų ir Upynos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Kūno kalbos paslaptys“,kurioje supažindinta su nežodine komunikacija, pagrindinėmis gestų ir kitų kūno judesių reikšmėmis bei jų skirtumais tarpkultūrinėje komunikacijoje. Dalyviai sužinojo, dėl kokių priežasčių būna sunku suprasti kūno kalbą, aptarė tarpasmeninės erdvės svarbą bendravime.