Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. vasario 14 d.

  2019 m. vasario 12 d. vykusios 26-osios Lietuvos mokinių rusų k. olimpiados II etapo rezultatai.

  Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir visus dalyvius nuoširdžiai  sveikiname.

  Olimpiadų sąlygas, užduotis, sprendimus, bendrą informaciją bei naujienas rasite https://www.lmnsc.lt

 • 2019 m. vasario 14 d.

  Vasario 12 d. vyko seminaras ,,Mokinių asmeninės pažangos matavimas, fiksavimas ir vertinimas“, kuriame dalyvavo Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos pedagogai. Seminaro metu išsiaiškinta asmeninės pažangos matavimo poveikis ir įtaka mokinių pasiekimams bei praktiškai aptarė asmeninės pažangos vertinimo strategijas.

   

 • 2019 m. vasario 14 d.

  Vasario 7 d. Bijotų ir Upynos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Kaip skaityti kraujo tyrimus?“, kurioje suteikta žinių kaip reikia tinkamai pasiruošti kraujo tyrimams, kokius tyrimus verta darytis. Dalyviai išmoko skaityti kraujo tyrimų rezultatus ir kokių veiksmų imtis, esant tyrimų nuokrypiams. 

 • 2019 m. vasario 14 d.

  Vasario 6 d. Šilalės ir Šiauduvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Garderobas spintoje“, kurioje suteikta žinių apie garderobo sąvoką, koks reikalingas drabužių, avalynės ir aksesuarų kiekis ir kokybės santykis.

 • 2019 m. vasario 14 d.

  Vasario 4 - 5 d. Kaltinėnų, Laukuvos, Kvėdarnos ir Pajūrio trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Vertę kuriantis bendravimas, atskleidžiant asmeninį potencialą“, kurioje mokėsi atskleisti ir įvertinti savo vidinio potencialo galimybes bei sustiprino gebėjimą suvokti kitų žmonių poreikius.