Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. birželio 11 d.

  Birželio 4 d. vyko seminaras ,,Mokiniai ir aplinka. Mokyklos bendruomenės tarpusavio santykių ypatumai“, kuriame dalyvavo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos pedagogai, specialistai. Seminaro metu analizuota, kaip geriau pažinti mokinio individualumą, mokymosi mechanizmus, pritaikant tinkamus būdus mokyti ir patiems išlikti harmoningais išvengiant streso ir įtampos.

 • 2019 m. birželio 10 d.

  Birželio 1-ąją pasaulyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena, kuri skirta priminti visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Ta proga Šilalės švietimo pagalbos tarnybos kolektyvas prisijungė prie organizuojamos šventės, skatino vaikus dalyvauti organizuojamoje edukacijoje – „3D piešimas ore“.

 • 2019 m. birželio 5 d.
  Lietuvos autizmo asociacijos ,,Lietaus vaikai" naujausias leidinys.
  Maloniai kviečiame paskaityti http://online.fliphtml5.com/cvlbg/uaex
 • 2019 m. gegužės 31 d.
  Parengtas Šilalės švietimo pagalbos tarnybos 2019 m. birželio mėnesio veiklos planas, su kuriuo galite susipažinti čia arba rubrikoje Administracinė informacija-Planavimo dokumentai. 
 • 2019 m. gegužės 28 d.

  Gegužės 27 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko ,,Lyderių laikas 3“ mokyklinis renginys „Kiekvieno mokinio dalyvavimą ir pažangą įgalinantis ugdymas“. Renginio metu supažindinta su mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo rodikliais, kurie yra neatsiejama mokymo ir mokymosi dalis. Dalyviams suteikta vertinga informacija apie mokinio vertinimo daromos pažangos ryšį su ugdymo programos efektyvumu. Tai įgalina priimti svarbius sprendimus apie individualizuotos programos turinio pakeitimus, tinkamų ugdymo metodų ir būdų, mokymo(si) strategijų parinkimą.