Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2018 m. gegužės 24 d.
  Gegužės 22 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko respublikinė konferencija „Lietuva ir lietuvis lietuvių tautosakoje ir literatūroje“.
  Konferencijoje dalyvavo įvairių Lietuvos mokyklų ir gimnazijų moksleiviai bei mokytojai, svečiai iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Lituanistikos skyriaus, Rietavo, Mažeikių, Švėkšnos, Pagramančio, Tverų, kurie pristatė parengtus pranešimus, susijusius su stebėjimais ir tyrimais apie įvairių laikotarpių lietuvius ir jų gimtąjį kraštą, įamžintą tautosakoje ir lietuvių kalba kurtoje literatūroje.
  Respublikinės konferencijos dalyviams buvo išduoti Šilalės švietimo pagalbos tarnybos pažymėjimai.
 • 2018 m. gegužės 21 d.
  Gegužės 17 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko seminaras „Ką turi žinoti biudžetinės įstaigos vadovas apie asmens duomenų apsaugą“. Seminaro metu supažindinta su  ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, jo reikalavimais, veiksmų planu, duomenų apsaugos pareigūno paskyrimu ir funkcijomis. Seminaro lektorė - Virginija Poškaitienė, duomenų apsaugos pareigūnė - konsultantė, Lietuvos Duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos narė bei tarptautinės kompanijos International Association of Privacy Professionals  (JAV) narė, turinti 20 metų praktinę patirtį bankinėje, operacinės rizikos ir duomenų apsaugos srityje.
 • 2018 m. gegužės 16 d.
  2018 m. gegužės 10 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos konsultacija. Analizuota tema „Koks turi būti mokinys, baigęs Šilalės mokyklą?“ siekiant išgryninti veiklos sritį. Aptartos vertybės būtinos visapusiškos asmenybės ugdymui. Komandos dalyviams skirtos namų darbų užduotys, padedančios įvardinti pokyčio temą.
  Kitas „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos susitikimas vyks birželio 7 dieną.
 • 2018 m. gegužės 16 d.
  Gegužės 9 dieną Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko ugdymo įstaigų direktorių pavaduotojų ugdymui metodinis pasitarimas „Mokymasis be sienų“. Mokyklose skiriant daugiau dėmesio ugdymui šiuolaikiškose edukacinėse erdvėse, naudojimuisi mokymosi ištekliais už mokyklos ribų, socialinės, kultūrinės aplinkos pažinimui.
  Gimnazijos direktorius Juozas Žymančius ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Viktorija Dragūnienė ir Regina Rimkutė dalijosi patirtimi apie mokymą(si) kitose erdvėse - išmaniojoje klasėje, „Vilkiukų klube“, skaitykloje, lauko klasėse, Tremtinių aikštėje, parduotuvėse, vandens ir nuotekų valymo įrenginiuose, meteorologijos stotyje, papasakojo kaip atsirado šios idėjos, kaip pavyko jas įgyvendinti.
  Dėkodami pajūriškiams džiaugiamės, kad mokytis galime ne tik iš knygų, bet ir vieni iš kitų.
 • 2018 m. gegužės 16 d.
  Gegužės 4 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko seminaras „Planktono organizmų mėginių ėmimas ir analizavimas“. Seminaro metu supažindinta su planktono mikrodumblių ir zooplanktono mėginių rinkimo būdais iš skirtingų vandens telkinių. Laboratorinio užsiėmimo metu dalyviai buvo supažindinami su pagrindinėmis mikrodumblių ir zooplanktono rūšimis. Seminaro lektorė - doc. dr. Renata Pilkaitytė, Klaipėdos universiteto gamtos mokslų katedros vedėja, ekologijos ir aplinkotyros mokslų programų vadovė.