Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Balandžio 30 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos konsultacija. Analizuota, kokių mokymų ir kompetencijų trūksta, siekiant organizuoti pamoką taip, kad joje vyktų mokymasis, o ne mokymas.
  Kitas ,,Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos susitikimas vyks gegužės 13 dieną.

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Balandžio 30 d. vyko seminaras ,,Mokiniai ir aplinka. Mokyklos bendruomenės tarpusavio santykių ypatumai“, kuriame dalyvavo Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pedagogai, specialistai. Seminaro metu analizuota, kaip geriau pažinti mokinio individualumą, mokymosi mechanizmus, pritaikant tinkamus būdus mokyti ir patiems išlikti harmoningais išvengiant streso ir įtampos.

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Smagūs, linksmai nusiteikę balandžio 30-osios rytą į Švietimo pagalbos tarnybą rinkosi vaikai. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, Šilalės švietimo pagalbos tarnyba ir Šilalės rajono logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis surengė  vaikams šventę-konkursą  ,,Šventas Velykas prisiminus...“
  Parodoje - konkurse dalyvavo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo įstaigų mokiniai. Ugdytinius parodai – konkursui ruošė specialieji pedagogai, logopedai.
  Šventės tikslas – skatinti ugdytinių, kūrybiškumą, atskleisti vaikų meninius, kalbinius gebėjimus bei skatinti ugdymo įstaigų bendradarbiavimą.
  Šventė prasidėjo nuotaikingu eilėraščiu-mįsle apie gamtą. O prieš prasidedant linksmoms šventės užduotėlėms dalyvius pasveikino ir  šventėje dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės tarybos narys Tadas Bartkus. Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai ir jų mokytoja Edita Pėlikienė paruošė eiliuotą inscenizaciją ,, Spalvoti pieštukai“. Šventės dalyvius pasveikinti atvyko    Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos pradinių klasių ansamblis ,, Linksmosios natelės “ (vadovė Loreta Krompalcienė) ir  padovanojo keletą linksmų dainelių.
  Pasibaigus sveikinimams, prasidėjo darbas, buvo  išsirinkta komisija (spec. pedagogė Inga Kononovienė ir logopedė Asta Ignotienė) kurios padėjo vertinti mokinių piešinius, darbelius, užduotis.
  Šventės metu klausėme vaikų išmoktų eilėraščių, pasidžiaugėme jų nupieštais piešiniais, padarytais darbeliais, minėme mįsles, piešėme mįslių atsakymus, dėliojome žodžius, dėliones ir sprendėme uždavinius.
  Šventės pabaigoje visi  vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.
  Dėkojame mūsų šventės rėmėjams partijos  ,,Tvarka ir teisingumas“ Šilalės skyriaus pirmininkui Tadui Bartkui  ir Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariui Jonui Gudauskui už paramą šventei.

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  „Darom“ – kasmetinė visuotinė akcija, kuomet visoje Lietuvoje tvarkoma aplinka, šalinama mūsų pačių padaryta žala gamtai. Švietimo pagalbos tarnyba taip pat prisidėjo prie šios akcijos tvarkydama Šilalės žydų kapinių teritorija.

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Balandžio 26 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje vyko ,,Lyderių laikas 3“ mokyklinis renginys „Emocinio intelekto ir socialinių kompetencijų ugdymas“. Renginio metu supažindinta kaip organizuoti socialinį emocinį ugdymą, įtraukiant vaikus ir suaugusiuosius. Suteikta žinių, įgūdžių ir kompetencijų, būtinų psichikos sveikatos stiprinimui ir išsaugojimui, saugios mokymosi aplinkos kūrimui.