Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2018 m. sausio 30 d.
  Sausio 22 dieną vyko paskaita „Aprangos paslaptys kam virš 50“ skirta Kaltinėnų trečiojo amžiaus universiteto klausytojams. Paskaitos lektorė – Šilalės suaugusiųjų mokyklos technologijų ir dailės mokytoja, Vilija Pocevičienė. Lektorė ne tik suteikė žinių apie aprangos stilius, jų santykį su individu, bet ir praktiškai parodė kaip derinti įvairius aksesuarus prie aprangos, kokios yra proporcijų, spalvų ir raštų derinimo tendencijos.
 • 2018 m. sausio 30 d.
  Sausio 19 dieną Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje vyko psichologų metodinis pasitarimas. Pasitarime buvo aptarti sudėtingesni psichologinio konsultavimo atvejai, pasidalinta savo turima patirtimi dirbant su socialinės rizikos šeimų vaikais bei taikomais metodais psichologinių sunkumų įveikimui. Psichologė D. Tarvydienė supažindino su vaikų socialinių įgūdžių, emocinio raštingumo stiprinimo priemonėmis: „Emocijų bokštas", „Bendravimo bokštas", „Aš galiu" ir kt., kurias puikiai galima pritaikyti konsultavimo procese ir jos yra patrauklios vaikams. Aptarti praėję savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai ASIST bei pasidžiaugta galimybe juose sudalyvauti.
 • 2018 m. sausio 30 d.
  Sausio 18 d. Šilalės rajono ugdymo įstaigų specialieji pedagogai, logopedai lankėsi Tauragės vaikų reabilitacijos centre – mokykloje „Pušelė“, kuriame vyko seminaras ,,Ugdymo erdvių ir mokymo metodų įvairovės dermė“. Jame buvo siekiama pagilinti švietimo pagalbos specialistų žinias, apie galimybes tobulinti ugdymo procesą, taikant netradicinius mokymo metodus, kūrybiškai panaudojat edukacines aplinkas bei įvairias metodines priemones.
  Pirmoje seminaro dalyje kalbama apie galimybes tobulinti ugdymo procesą ir siekti vaiko gerovės taikant įvairias metodikas: integruotas veiklas, interaktyvius mokymo metodus, M. Montesori terapiją, judesio korekcijos priemones, neformaliojo švietimo veiklas, dalyvavimą projektuose, meninės raiškos galimybes. Antroje dalyje vyko edukacinių erdvių apžiūra, aptariamos jų funkcionalumo galimybės. Praktiškai pademonstruotas įvairių metodinių priemonių veiksmingumas, galimybės bei praktinis pritaikomumas ugdymo procese.
 • 2018 m. sausio 30 d.
  Sausio 13-ąją, Laivės gynėjų dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyba prisijungė prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. išjungtos šviesos ir visose languose dešimčiai minučių uždegamos atminties žvakutės, kurios simbolizuoja pagarbą žuvusiems, laisvės šviesą, laisvės idėjų pergalę prieš brutalią jėgą, atmintį ir susikaupimą.
 • 2018 m. sausio 30 d.
  Sausio 10 dieną Lietuvos sporto universiteto lektorė, biomedicinos mokslų daktarė Kristina Visagurskienė, vedė praktinius užsiėmimus Šilalės trečiojo amžiaus universiteto klausytojams. Pasak lektorės, sveikata - tai ne tik ligų ar negalavimų nebuvimas, tačiau ir visapusė fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė. Lektorė paskaitos metu klausytojams pateikė praktinių patarimų, kurie svarbūs gerinant kraujo apytaką, stiprinant širdies raumenį, aktyvinant širdies darbą ir deguonies apykaitą audiniuose. Pamokė kvėpavimo technikų, teikiančių naudą visam organizmui.