Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. balandžio 11 d.

  Balandžio 4 d. Bijotų ir Upynos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje „Vaistingųjų augalų vartojimo ypatumai“. Užsiėmimo metu klausytojams buvo pateikta praktiškų patarimų sveikatos išsaugojimo klausimais. Supažindinta ne tik su vaistažolių teikiama galia, jų vartojimo abėcėle, bet ir atkreiptas dėmesys į klausytojų dienos ritmą, maitinimosi rėžimą, minčių galią.

 • 2019 m. balandžio 11 d.

  Balandžio 3 d. Šilalės ir Šiauduvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Žarnynas – vienas svarbiausių aspektų, norint būti sveiku“, kurioje pateiktos mokslu pagrįstos žinios apie dažniausiai pasitaikančias žarnyno problemas bei jų gydymą natūraliomis priemonėmis.

 • 2019 m. balandžio 11 d.

  Balandžio 1 ir 2 d. Kaltinėnų, Laukuvos, Kvėdarnos ir Pajūrio trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje ,,Tradicinis lietuviškas kalendorius: raida, kaita ir aktualizavimo galimybės“.  Paskaitos lektorė atsigręžė į mūsų protėvių puoselėtas vertybes bei jų kurtą kalendorių, kuris dabar jau tapo tradiciniu. Artėjant didžiosioms šventėms prisiminta jų reikšmė, ieškoma gilesnės, kartais jau primirštos, tikrosios prasmės.

 • 2019 m. balandžio 11 d.
  Parengtas Šilalės švietimo pagalbos tarnybos 2019 m. balandžio mėnesio veiklos planas, su kuriuo galite susipažinti čia arba rubrikoje Administracinė informacija-Planavimo dokumentai.
 • 2019 m. balandžio 11 d.

  Kovo 28 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje atidaryta Šilalės rajono mokinių kūrybinių darbų paroda „Geras draugas - dovana“. Pasidžiaugti mokinių kūrybiškumu į parodos atidarymą atvyko ir mokinių tėveliai, o kiekvienam darbo autoriui įteikta padėka.
  Maloniai kviečiame apsilankyti!