Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Balandžio 18 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko dailės mokytojų metodinis pasitarimas. Susitikimo metu mokytojai aptarė dailės egzamino rezultatus.

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Balandžio 18, 23, 26 d. Bijotų, Upynos, Kvėdarnos, Pajūrio, Šilalės ir Šiauduvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvavo paskaitoje „Laikas – keistai įmantri dovana“. Užsiėmimo metu klausytojams pateikta žinių, kaip siekti  efektyvesnio savo gyvenamojo laiko panaudojimo. Pažvelgta į  kasdienybę kitu žvilgsniu, suteikta išgyvenamoms akimirkoms subtilesnė prasmė ir turinys. Pateikta informacija apie Lietuvai nusipelniusius asmenis, jų indėlį ir reikšmę tautinės savimonės formavimuisi.

 • 2019 m. gegužės 9 d.

  Balandžio 18 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko mokinių konkursas „Stebėk, pažink, suprask ir taikyk“. Renginio metu dalyviai pristatė gamtos mokslų tiriamuosius, taikomuosius ir kūrybinius darbus. Tiriamieji darbai yra mokinio (kartu ir darbo vadovo) repeticija rašant pasirenkamąjį brandos darbą. Gamtos mokslų tiriamųjų darbų parengimas ir pristatymas skatina mokinius išbandyti netradicinius mokymo bei mokymosi metodus, o mokytojus - pasidalinti gerąja patirtimi.

 • 2019 m. gegužės 2 d.
  Parengtas Šilalės švietimo pagalbos tarnybos 2019 m. gegužės mėnesio veiklos planas, su kuriuo galite susipažinti čia arba rubrikoje Administracinė informacija-Planavimo dokumentai. 

 • 2019 m. balandžio 19 d.