Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2017 m. gruodžio 29 d.
  Gruodžio 21 d. į Šilalės kultūros centro salę rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai. Jau tampa tradicija adventiniu laikotarpiu organizuoti šventinę popietę. Popietėje dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, susirinkusiuosius sveikino su artėjančiomis šventėmis. Dėkojo visiems, kurie siekia žinių, yra aktyvūs, ieško gyvenimo pilnatvės, linkėjo, kad šeimos kuo gausiau susirinktų prie Kūčių stalo. Po prasmingų kalbų vyko paskaita „Gyvenimas kaip graži kelionė“, kurią vedė aktorė, skaitovė, lietuvių kalbos ir literatūros puoselėtoja, UNICEF geros valios ambasadorė Virginija Kochanskytė.
 • 2017 m. gruodžio 29 d.
  Gruodžio 18 dieną Laukuvos trečiojo amžiaus universiteto klausytojais rinkosi į Adventinę popietę. Renginyje lankėsi ir mintimis apie Adventą, susikaupimo laikotarpį, kaip kiekvienas žmogus jį gali įprasminti, dalijosi Laukuvos Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos klebonas vicedekanas Virgilijus Pocius. Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalijos prisiminimais apie  senąsias Adventinio laikotarpio tradicijas. Visus džiugino Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos jaunieji muzikantai.
 • 2017 m. gruodžio 29 d.
  Gruodžio 18 dieną Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje vyko socialinių pedagogų metodinis pasitarimas. Susitikimo metu aptarti socialiniai klausymai mokyklose. Jurgita Rumšienė, Pajūrio Stanislovo Biržiškio socialinė pedagogė metodininkė, pristatė išorės vertinimo audito rezultatus, atkreipiant dėmesį į ugdymo(si) kokybės gerinimą ir tobulinimą.
 • 2017 m. gruodžio 29 d.
  Gruodžio 18 dieną Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje vyko seminaras „Emocinis intelektas. Raiška ir prasmė“. Seminarą vedė VšĮ „Juoda avis“ mokymų lektorės Laura Stumbraitytė ir Sigita  Andriukevičiūtė. Pedagogams seminaro metu buvo teoriškai ir praktiškai pristatoma emocinio intelekto sąvoka bei jos kompetencijos. Pateikiamos rekomendacijos, kaip emocinį intelektą galima ugdyti kasdieniame gyvenime.

 • 2017 m. gruodžio 21 d.