Šilalės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga
Nepriklausomybės g. 1, LT-75133 Šilalė
Tel. (8 449) 70088
El.p. info@silsviet.lt
Internetinės svetainės adresas: http://www.silsviet.lt
Juridinių asmenų registras, kodas 195450190

Naujienos

 • 2018 m. lapkričio 16 d.

  Lapkričio 13 dieną Šilalės rajono ugdymo įstaigų specialieji pedagogai, logopedai, psichologai lankėsi Plungės specialiojo ugdymo centre. Plungės specialiojo ugdymo centro Švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus specialistai vedė seminarą ,,Vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, elgesio ir emocijų ypatumai. Ugdymo galimybės“. Seminaro metu supažindinta ir suteikta teorinių, praktinių žinių apie vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų elgesį, emocijas, komunikaciją, jų ugdymo būdus.

 • 2018 m. lapkričio 15 d.

  Lapkričio 9 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės skyriaus mokinių (dailės mokytoja ekspertė Laimutė Rupšytė) kūrybinių darbų paroda „Auksinis ruduo“. Pasidžiaugti mokinių kūrybiškumu į parodos atidarymą atvyko ir mokinių tėveliai bei seneliai, o kiekvienam darbo autoriui įteikta padėka.

  Maloniai kviečiame apsilankyti!

 • 2018 m. lapkričio 15 d.

  Lapkričio 8 d. Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko seminaras ,,Darbo užmokestis biudžetinėse įstaigose 2018 metais ir mokesčių reforma nuo 2019-01-01“. Seminaro metu supažindinta su darbo užmokesčio sudėtimi valstybės politikams, pareigūnams, valstybės tarnautojams ir dirbantiems pagal darbo sutartis. Aptartas biudžeto planavimas 2019 metams, įvertinant visus darbo užmokesčio ir mokesčių pasikeitimus. 

   

 • 2018 m. lapkričio 15 d.

  Lapkričio 6-9 dienomis Kvėdarnos, Pajūrio, Šilalės, Šiauduvos, Kaltinėnų, Laukuvos, Bijotų, Upynos Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai vyko į edukacinę išvyką ,,Edukacinės erdvės ir jų ypatumai Šiauliuose“.
  Išvykos metu aplankė Dviračių muziejų, kuriame susipažino su dviračio atsiradimo istorija ir raida, sužinojo apie dviratininkus, savo žygiais garsinusius Lietuvos vardą pasaulyje, išvydo neįprastus, ateities transportu vadinamus velomobilius.
  Chamio Frenkelio viloje dalyviai susipažino su košerinio maisto ypatumais ir ruošimo specifika, vaišinosi tradiciniais žydų valgiais.
  Žaliūkių malūnininko sodyboje vyko ekskursija su malūnininku ir duonos degustacija. Dalyviai ragavo keptos ruginės duonos, sužinojo šimtametes duonos kepimo tradicijas, papročius ir ritualus, susipažino su XX a. pradžios buitimi, Žaliūkių malūnininko sodybos istorija nuo 1875 m. stovinčiu vėjo malūnu.
  Baigiant kelionę aplankė Šokolado muziejų. Susipažino su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Daugiau sužinojo apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką ,,Rūta“.

 • 2018 m. lapkričio 15 d.

  Lapkričio 5 dieną Švietimo pagalbos tarnyboje vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinis pasitarimas. Susitikimo metu buvo aptartas 2018-2019 m. veiklos planas.