Penktoji stovyklos diena – uždarymo reginys

Penktąją stovyklos dieną vyko vaikų patyriminės stovyklos uždarymo renginys, kurio metu stovyklautojus ir jų tėvelius supažindinome su etnine kultūra ,,Protėvių skrynią pravėrus“. Veiklą vedė Olga Jogminienė drauge su Laukuvos kultūros namų  vaikų folkloro ansambliu „Dūzginėlis“.

Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo viceministras Martynas Šiurkus, Seimo narys Jonas Gudauskas, Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Lineta Dargienė, rėmėjai ir partneriai.

Dalyviai aptarė patirtus įspūdžius, įvertino stovyklos veiklą, išsakė savo pageidavimus. Stovyklautojų tėvelių atstovas Žydrūnas Viliušis visus stovyklautojus ir svečius vaišino jo paties pagaminta kopūstiene.

Stovyklos programą įgyvendinti padėjo trys savanoriai: Vilius Bukauskis, Austėja Gailiūtė, Miglė Vaitkevičiūtė.

Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuotą vaikų patyriminę stovyklą ,,Pažink, pamatyk, sužinok ir kitam pasakyk“ finansavo Šilalės rajono savivaldybė. Projektą rėmė ,,varlė.lt“ Šilalės direktorius Dainius Bergelis, IĮ ,,Jiveda“ savininkė Irma Aušrienė, Guoda Dobilaitė, Karolina Pociuvienė, Vita ir Edgaras Laurinavičiai, Donata ir Arminas Jurkevičiai, Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariai: Rima Norvilienė ir Artūras Dambrauskas.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie stovyklos organizavimo ir rėmimo.