Projektas ,,Spalvotų moliūgų namelis“

Laimė visiems pažįstamas jausmas, suteikiantis jėgų, skatinantis šviesias mintis. Laimė – jaustis laisvam, laimė gyventi savuose namuose, laimė turėti artimą, laimė mylėti, laimė būti… būti būryje su visais…Ir dar didesnė laimė duoti ir skleisti visa tai to trokštantiems.

Šilalės švietimo pagalbos tarnybos kolektyvas, sutelkdamas visas savo stipriąsias kolegų savybes, bendradarbiaudamas su Šilalės suaugusiųjų mokykla ir Šilalės rajono socialinių paslaugų namai, organizavo šventę vaikams ir suaugusiems, kuriems būti su visais ypač svarbu ir drauge įgyvendino projektą ,,Spalvotų moliūgų namelis“. Projekte dalyvavo Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamosios klasės mokiniai ir Šilalės rajono socialinių paslaugų namų dienos centro lankytojai. Džiugu, kad specialiųjų poreikių turintys vaikai ir suaugusieji su negalia nepaliekami izoliuotoje švietimo sistemoje. Jie mokosi, bendrauja, ugdosi įvairiapusius gebėjimus kartu su visais. Projekto metu buvo siekiama plėsti vaikų ir suaugusiųjų su negalia supratimą apie rudenėjančios  gamtos grožį, ugdyti ir atrasti meninius  įgūdžius,  draugiškumą, suteikti džiugių emocijų dalyvaujant šventėje. Dalyviai renginio metu turėjo galimybę pajusti spalvos ir dažų teikiamą džiaugsmą, drąsiai lieti ir matyti galutinį rezultatą ant moliūgų plokštumos. Tuo pat metu, patys gamino lipdukus bei spaudė sultis.

Smagu, kad šią idėja palaikė ir Varlė.lt direktorius Dainius Bergelis, kuris neatlygintinai davė naudojimui sulčiaspaudes, moliūgus dovanojo Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamosios klasės mokinės tėveliai Vita ir Egdaras Laurinavičiai, kavinė ,,Juodasis serbentas“ leido naudotis šventės metu stalo įrankiais.

Lavinamųjų klasių mokiniams ir Socialinių paslaugų namų dienos centro lankytojams buvo įteiktos padėkos ir dovanėlės.

Popietė ,,Moliūgų namelio statyba” užbaigta vaišinantis moliūgų sriuba, pyragu ir kakava. Namelį galite aplankyti iki pat lapkričio 13 d. prie Švietimo pagalbos tarnybos pastato.