Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai – Panevėžyje

Kovo 23 d. Trečiojo amžiaus universiteto Kaltinėnų, Laukuvos, Kvėdarnos, Pajūrio, Šilalės, Žadeikių, Upynos ir Bijotų grupių klausytojai vyko į edukacinę išvyką, kurios metu lankėsi Bistrampolio dvare – viename istoriškai reikšmingiausių dvarų Šiaurės Lietuvoje, turinčiame labai gražiai sutvarkytą teritoriją. Bistrampolio dvaras stebina neoklasikinio stiliaus komplekse įkurtu viešbučiu, kuriame ypač žavūs centrinių rūmų kambariai, pasižymintys išlaikyta autentiška dvasia bei puikiai atspindėtu dvaro laikmečiu.

Aplankę dvarą dalyviai vyko į Panevėžio muzikinį teatrą, kuriame klausėsi ,,Auksinių Lietuvos balsų“. Solistai dovanojo nuostabiausią operečių, miuziklų ir dainų puokštę. Dainininkų balsai, charizma ir meistriškumas atskleidė tikrąjį miuziklų spindesį. Liudas Mikalauskas, vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, žengia į sceną pasiryžęs atiduoti visą savo širdį. Tenoras Egidijus Bavikinas, sukūręs įsimintinus vaidmenis miuzikluose: „Ugnies medžioklė su varovais“, „Paryžiaus katedra“ ir kituose įrodė, jog koncerte jo personažai tokie pat gyvi, įtikinami, kaip ir spektakliuose. Žavingoji Ona Kolobovaitė, užburianti muzikalumu ir nuoširdumu, dainuodama pakvietė išgyventi kiekvieną muzikos taktą bei kartu patirti dainose atsiskleidžiančias jausmų audras.

Grįžtant namo netrūko diskusijų apie kelionėje patirtus įspūdžius. Tokios kelionės ne tik suteikia klausytojams bendrai veiklai, bet ir turtina jų dvasinė pasaulį.